Dekovná stránka

Na email vám posílám zálohovou fakturu. Jakmile obdržím platbu, tak vám pošlu Knihu Holistická léčba cukrovky 2. + tréninkové videa + e-knihu delikátní recepty pro diabetiky. Pokud by vám eBook + Bonusy na email po zaplacení z nějakého důvodu nepřišli, nebo by byly odkazy nefunkční, kontaktujte mě na info@jaklecitcukrovku.cz

Poznámka: Chci vás poprosit o trpělivost při platbě, protože pokud např. platíte převodem, tak platba se neprovede hned a pár dní trvá než peníze přijdou na účet. Takže prosím strpení a žádné obavy. Jakmile peníze přijdou, tak knihu a bonusy vám ihned posílám.

!!! Nezapomeňte se prosím podívat pro jistotu i do spamové složky v mailu, aby se předešlo nedorozumění, může se stát, že důležité zprávy včetně té ve které vám posílám e-knihu a bonusy zařadí filtr vaší emailové služby do spamové složky.

Zkontrolujte také, zda nemáte plnou emailovou schránku, na centrum.sk to je běžný problém a v tom případě vám nemám knihu jako poslat! Vždy, pokud máte nějaký problém, tak mě kontaktujte na info@jaklecitcukrovku.sk nebo na mobil +421 948026686 .

S pozdravem Viktor Vaněček