Objednávka E-knihy dia receptů pro zdravou glykémii

Kromě receptů vhodných pro lidi s vysokou glykémií se v 6 kapitolách této e-knihy naučíte vše potřebné, aby byla vaše glykémie v pořádku.

  • SSL Zabezpečené spojení pro bezpečný nákup
  • Vaše údaje jsou chráněny nejsilnějším SHA2 šifrováním

Návod k vytvoření objednávky

  1. Položky a ceny – V případě zájmu o kombinaci e-knih si kliknutím na čtvercové bílé pole vyberete z nabídky (standardně je přednastavena samotná e-kniha Dia receptů – první vydání)
  1. Fakturační údaje – Tyto údaje jsou nutné pro správné doručení vaší objednávky včetně faktury, která vám bude zaslána na email. Každé ohraničené pole slouží na jeden údaj. Například v případě e-mailu klikněte na ohraničené pole „E-mail“, do kterého napište váš funkční email např. mujmail@seznam.cz. Znak @ napíšete současným stisknutím kláves Ctrl alt v. Správný email je kritický na bezproblémové zaslání e-knihy (nebo více e-knih) na vaši emailovou adresu. Toto zaslání probíhá téměř okamžitě po platbě. Pokud vám na email e-knihy nepřišli, prosím kontaktujte nás na info@jaklecitcukrovku.cz
  1. Způsob platby – Všechny platební pole slouží pro rychlou a bezpečnou platbu, po které vám bude objednávka zaslána na váš email.
  • První pole zleva = platba kartou
  • Online bankovní převody = Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, mBank, Fio banka
  • Paypal = platba přes celosvětově nejrozšířenější platební systém
  1. Dokončení objednávky – Na to, abychom zaznamenali a vybavili vaši objednávku už jen stačí kliknout na oranžové tlačítko objednat. U všech platebních metod, budete po stisknutí tlačítka „objednat“ přesměrováni na platební bránu a v případě dokončení platebního procesu vám bude objednávka zaslána na váš email.

Speciální nabídka

1. Označením prvního pole získáváte e-knihy Dia recepty 1. vydání a Dia recepty 2. vydání se slevou 71 Kč. Kupováno samostatně = 614 Kč nyní 543 Kč.

2. Označením druhého pole získáváte e-knihy Dia recepty 1. vydání a Holistická léčba cukrovky 2. typu + bonusy se slevou 71 Kč. Kupováno samostatně = 614 Kč nyní 543 Kč.

3. Označením druhého pole získáváte e-knihy Dia recepty 1. vydání, Dia recepty 2 vydání a Holistická léčba cukrovky 2. typu + bonusy se slevou 142 Kč. Kupováno samostatně = 921 Kč nyní 779 Kč.