Objednávka knihy dia receptů pro zdravou glykémii

Kromě receptů vhodných pro lidi s vysokou glykémií se v 6 kapitolách této knihy naučíte vše potřebné, aby byla vaše glykémie v pořádku.

 • SSL Zabezpečené spojení pro bezpečný nákup
 • Vaše údaje jsou chráněny nejsilnějším SHA2 šifrováním

*Dobírka – Za zboží platíte kurýrovi nebo na výdejním místě až při převzetí zboží

*Ostatní platební metody – Za zboží platíte předem a následně vám bude zasláno bez dobírkové částky

Návod k vytvoření objednávky

 1. Položky a ceny – V případě zájmu o kombinaci knih si kliknutím na čtvercové bílé pole vyberete z nabídky (standardně je přednastavena samotná kniha Dia receptů – první vydání)
 1. Fakturační údaje – Tyto údaje jsou nutné pro správné doručení vaší objednávky včetně faktury, která vám bude zaslána na email. Každé ohraničené pole slouží na jeden údaj. Například v případě e-mailu klikněte na ohraničené pole „E-mail“, do kterého napište váš funkční email např. mujmail@seznam.cz. Znak @ napíšete současným stisknutím kláves Ctrl alt v.
 1. Způsob doručení – Kliknutím na kulaté pole si vyberte způsob dopravy. V případě, že si vyberete Zásilkovnu – Balík na odběrné místo, zobrazí se vám dialogové okno, ve kterém je třeba povolit přístup k vaší poloze, aby bylo možné zobrazit všechny výdejní místa Zásilkovny ve vaší blízkosti. Následně si už jen vyberete místo, kam vaši zásilku odešleme. Pokud preferujete zaslání objednávky přímo na vaši adresu, klikněte na kulaté pole Zásilkovna – Balík na adresu.
 1. Způsob platby – Obecně si můžete vybrat buď platbu předem nebo na dobírku. Všechny platební možnosti kromě platebního pole „Dobírka“ slouží pro rychlou a bezpečnou platbu předem, při které vám bude objednávka zaslána již bez nutnosti platit při převzetí zboží.
 • První pole zleva = platba kartou
 • Online bankovní převody = Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, mBank, Fio banka
 • Paypal = platba přes celosvětově nejrozšířenější platební systém
 • Dobírka = platba při převzetí zboží v hotovosti nebo kartou
 1. Dokončení objednávky – Na to, abychom zaznamenali a vybavili vaši objednávku už jen stačí kliknout na oranžové tlačítko objednat. U všech platebních metod, kromě dobírky, budete po stisknutí tlačítka „objednat“ přesměrováni na platební bránu a v případě dokončení platebního procesu vám bude zboží odesláno.

Speciální nabídka

1. Označením prvního pole získáváte knihy Dia recepty 1. vydání a Dia recepty 2. vydání se slevou 225 Kč. Kupováno samostatně = 1240 Kč nyní 1015 Kč.

2. Označením druhého pole získáváte knihy Dia recepty 1. vydání a Holistická léčba cukrovky 2. typu + bonusy se slevou 225 Kč. Kupováno samostatně = 1240 Kč nyní 1015 Kč.

3. Označením druhého pole získáváte knihy Dia recepty 1. vydání, Dia recepty 2 vydání a Holistická léčba cukrovky 2. typu + bonusy se slevou 450 Kč. Kupováno samostatně = 1860 Kč nyní 1410 Kč.