Objednávka knihy dia receptů pro zdravou glykémii

Kniha Dia receptů je určena pro všechny, kteří mají vysokou hladinu glukózy v krvi a hledají recepty a postupy pro její snížení. V knize dia receptů se kromě receptů dozvíte spoustu informací o stravě, které Vám pomohou při příštím výběru receptů pro diabetické účely.

Dozvíte se také o 28 denní diabetické dietě, která vám pomůže nejen snížit vysokou glykémii, ale také si ujasnit důležité součásti stravy pro diabetiky.

*Dobírka – Za zboží platíte kurýrovi nebo na výdejním místě až při převzetí zboží

*Ostatní platební metody – Za zboží platíte předem a následně vám bude zasláno bez dobírkové částky

Návod k vytvoření objednávky

  1. Položky a ceny – V případě zájmu o kombinaci knih si kliknutím na čtvercové bílé pole vyberete z nabídky (standardně je přednastavena samotná kniha Dia receptů – první vydání)
  1. Fakturační údaje – Tyto údaje jsou nutné pro správné doručení vaší objednávky včetně faktury, která vám bude zaslána na email. Každé ohraničené pole slouží na jeden údaj. Například v případě e-mailu klikněte na ohraničené pole „E-mail“, do kterého napište váš funkční email např. mujmail@seznam.cz. Znak @ napíšete současným stisknutím kláves Ctrl alt v.
  1. Způsob doručení – Kliknutím na kulaté pole si vyberte způsob dopravy. V případě, že si vyberete Zásilkovnu – Balík na odběrné místo, zobrazí se vám dialogové okno, ve kterém je třeba povolit přístup k vaší poloze, aby bylo možné zobrazit všechny výdejní místa Zásilkovny ve vaší blízkosti. Následně si už jen vyberete místo, kam vaši zásilku odešleme. Pokud preferujete zaslání objednávky přímo na vaši adresu, klikněte na kulaté pole Zásilkovna – Balík na adresu.
  1. Způsob platby – Obecně si můžete vybrat buď platbu předem nebo na dobírku. Všechny platební možnosti kromě platebního pole „Dobírka“ slouží pro rychlou a bezpečnou platbu předem, při které vám bude objednávka zaslána již bez nutnosti platit při převzetí zboží.
  • První pole zleva = platba kartou
  • Online bankovní převody = Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, mBank, Fio banka
  • Paypal = platba přes celosvětově nejrozšířenější platební systém
  • Dobírka = platba při převzetí zboží v hotovosti nebo kartou
  1. Dokončení objednávky – Na to, abychom zaznamenali a vybavili vaši objednávku už jen stačí kliknout na oranžové tlačítko objednat. U všech platebních metod, kromě dobírky, budete po stisknutí tlačítka „objednat“ přesměrováni na platební bránu a v případě dokončení platebního procesu vám bude zboží odesláno.